פעולת החריטה מתבצעת על ידי המחרטה- מכונה המיועדת  לעיבוד שבבי, אשר משתמשים בה לעיבוד חלקים. פעולת החריטה היא למעשה הורדת חומר בעזרת סכין חריטה, על ידי עיבוד סיבובי מסביב לחומר הגלם העובר עיבוד. החומרים המעובדים יכולים להיות מתכות, עץ וחומרים פלסטיים.  שימוש בטכניקת חריטה מקנה מראה נקי ויוקרתי למוצרים, לכן ביצוע חריטה על מוצר זוכה להכרה רחבה בקרב מחפשי מתנות בסגנון יוקרתי. 

 

מה מיוחד ומדהים בחריטה אומנותית? 

 

חריטה אומנותית היא צורת הטבעה והדגשה על חומרים שונים לצורך הקדשות, ברכות, מאורעות וכדומה...

ניתן לבצע עבודות חריטה על מגוון רחב של חומרים: כל סוגי המתכות, פלסטיק, זכוכית ועץ. החריטה האומנותית מתבצעת בקלות על עטים, מצתים, מוצרי משרד שונים, מתנות שונות ומגוונות, כלי כסף, תכשיטים, כל סוגי השלטים, מחזיקי מפתחות, סכיני שף ועוד...

חריטה אומנותית מחייבת מיומנות גבוהה כאשר ניתן לחרוט כמעט על כל דבר. 

 

כיצד מתבצעת חריטת בלייזר?  

 

חריטה בלייזר מאפשרת לסמן מידע טקסטואלי, תמונה או גרפיקה מסוימת על מוצר באופן תמידי. למעשה מדובר בתהליך טכנולוגי, קרן הלייזר מרכזת אנרגיה רבה לנקודה מסוימת על פני החומר ומאדה חלק ממנו. כתוצאה מכך הגרפיקה נצרבת ישירות על פני השטח, אי לכך נוצר מרחב קטן בחומר הנראה כחלק מהחומר, ניתן למשש אותו, ובנוסף ניתן להבחין בהבדלי גוון בין האזורים שנחרטו לאלה שלא נחרטו על פני השטח. 

חריטה מהי?​

חריטה מהי?

למאמר נוסף בנושא שלטים לעיריות לחצו כאן >>>

 פעולת החריטה מתבצעת על ידי המחרטה- מכונה המיועדת  לעיבוד שבבי, אשר משתמשים בה  לעיבוד חלקים. פעולת החריטה היא למעשה הורדת חומר בעזרת סכין חריטה, על ידי עיבוד סיבובי מסביב לחומר הגלם העובר עיבוד. 

 

החומרים המעובדים יכולים להיות מתכות, עץ וחומרים  פלסטיים.  שימוש בטכניקת חריטה מקנה מראה נקי ויוקרתי למוצרים, לכן ביצוע חריטה על מוצר  זוכה להכרה רחבה בקרב מחפשי מתנות בסגנון יוקרתי. 

 

 מה מיוחד ומדהים בחריטה אומנותית? 

 

 חריטה אומנותית היא צורת הטבעה והדגשה על חומרים שונים לצורך הקדשות, ברכות, מאורעות  וכדומה...

 

 ניתן לבצע עבודות חריטה על מגוון רחב של חומרים: כל סוגי המתכות, פלסטיק, זכוכית  ועץ. החריטה האומנותית מתבצעת בקלות על עטים, מצתים, מוצרי משרד שונים, מתנות שונות  ומגוונות, כלי כסף, תכשיטים, כל סוגי השלטים, מחזיקי מפתחות, סכיני שף ועוד...

 חריטה אומנותית מחייבת מיומנות גבוהה כאשר ניתן לחרוט כמעט על כל דבר. 

 

 כיצד מתבצעת חריטת בלייזר?  

 

 חריטה בלייזר מאפשרת לסמן מידע טקסטואלי, תמונה או גרפיקה מסוימת על מוצר באופן  תמידי. למעשה מדובר בתהליך טכנולוגי, קרן הלייזר מרכזת אנרגיה רבה לנקודה מסוימת על פני  החומר ומאדה חלק ממנו. 

 

כתוצאה מכך הגרפיקה נצרבת ישירות על פני השטח, אי לכך נוצר  מרחב קטן בחומר הנראה כחלק מהחומר, ניתן למשש אותו, ובנוסף ניתן להבחין בהבדלי גוון בין  האזורים שנחרטו לאלה שלא נחרטו על פני השטח. 

מ.ק אומני חריטה | אותיות באנגלית