בשביל יצירת אומנות יפה בסלון כבר לא צריך לפשוט את הרגל, מספיק לבחור תמונה שתמיד רציתם ולהדפיס אותה על בד קנבס.
 

כל אחד היה מתגאה עם הייתה לו יצירת אומנות בסלון, ציור של אמן מפורסם או צילום נדיר ביופיו, אבל מבחינה כלכלית הדבר לא תמיד מתאפשר.
למזלנו, הקדמה והטכנולוגיה עוזרות לנו בכך שהן יכולות להפוך כל תמונה, שילוט או צילום להדפס אומנותית על בד קנבס ובכך לשנות את המצב מבלתי מושג לאפשרי.


הדפסת תמונות על קנבס 

אנו באומני חריטה משתמשים במדפסות ברמה גבוהה מאוד, המזריקות דיו איכותי בשיטת הזרקת פיגמנטים על בד קנבס, העשוי 100 אחוז כותנה. את הבד מותחים על מסגרת עץ עבה (3.5 ס"מ) עם סיכות בגב התמונה (על מנת לא לפגוע במראה התמונה). לאחר מכן, מצפים את ההדפס בלכה מיוחדת לחידוד הצבעים ולהגנה לאורך זמן מנזקי הלחות והאבק, ומוסיפים מתלה מתאים. ניתן להדפיס את התמונה גם על דפנות המסגרת למראה אחיד ויוקרתי בטכניקה הנקראת "עיטוף גלריה".
 

כדאיות ההדפס על קנבס 

נגיש יותר את יצירות האומנות האמיתיות של מונה ומאטיס כנראה שלא נשיג, אבל זה לא אומר שבינתיים לא נוכל להסתפק בחלופה לא פחות טובה ויפה.
את כל יצירות האומנות המפורסמות יותר, והמפורסמות פחות, ניתן כיום להדפיס על קנבס. גם אם מצאתם באינטרנט או בספר ישן יצירה נדירה במיוחד, גם אותה יידעו בעלי המקצוע לסרוק ולהמיר לתוכנה שמדפיסה על הקנבס.
 

הדפסת תמונות על קנבס - גדול יותר

הדפסה על קנבס מאפשרת שחזור תמונות, סריקת תמונות, והגדלת התמונות או הציורים והצילומים לכל גודל שתרצו. גם תמונת פספורט ישנה של קרוב משפחה יכולה להפוך לתמונה בסגנון עתיק יפהפה.

כל תמונה אפשר לשנות כיד הדמיון: אפשר להגדיל ולהקטין, לשפץ, להפוך תמונה צבעונית לשחור לבן או לספיה (גוונים חומים בסגנון עתיק) וכמובן לבצע עריכה דיגיטלית, הכוללת תיקונים של פרטים מסוימים וריטוש התמונה ללא היכר.


שלטים שנשמרים לאורך השנים

אמנם שלטים של הדפסה על בד לא נשמעת כמשהו עמיד במיוחד, אבל בתהליך
עצמו אנו באומני חריטה משתמשים במדפסות באיכות גבוהה מאוד ובשיטת הזרקת
דיו איכותי שאינו דוהה למשך שנים ארוכות.

הרי ידוע כי תמונות וצילומים אינם מחזיקים מעמד אם לא שומרים עליהם במסגרת
או באלבום מתאים, ואפילו שם הם יכולים לדהות, להתקפל ולאבד מחדותם.


ברגע שמדפיסים את התמונה על קנבס, קודם כל סורקים אותה, וכך נשמר העותק הדיגיטלי שלה. לאחר מכן, בשיטת ההדפסה על הקנבס, התמונה נשמרת ישרה,
מתוחה ובצבעיה המקוריים לאורך זמן.


זול וקל יותר להדפיס על קנבס

מסגור תמונה, ציור או צילום זה עסק יקר, ומדובר לעיתים במאות שקלים.
לכן, הדפסה על קנבס מהווה פתרון נוח, קל וזול הרבה יותר לתליית יצירות אומנות בבית. כמובן שהכול תלוי בגודל ההדפס שתרצו ובאילו תוספות או שדרוגים תרצו לערוך בתמונה, אבל התוצאה הסופית תהיה זולה הרבה יותר ממסגרת, מהגדלה ובוודאי מלרכוש יצירת אומנות אותנטית.

כמו כן, ברוב בתי הדפוס ובחנויות המתמחות בהדפסה על קנבס, יכינו לכם את התמונה המבוקשת תוך ימים ספורים, כך שאפשר באופן ספונטני להחליט ולהזמין כל דבר שתרצו להדפיס על קנבס.

 

שלטים - מתנה מרגשת

כמעט לכל אירוע ניתן להביא תמונה שהפכתם להדפס על קנבס, בין אם מדובר בבר מצווה, חתונה, יום הולדת, עבודה חדשה וכמובן לחג האהבה. בכל מקרה מדובר במתנה מרגשת או מזכרת נחמדה שכל אחד ישמח עד מאוד לקבלה. אם כבר החלטתם להשקיע במתנה מסוג זה, חשוב לדעת שאפשר להוסיף כיתוב או הקדשה לבעל השמחה ולשדרג בכך את המתנה בעשרות מונים, פנו עכשיו לאומני חריטה לפרטים נוספים.