אותיות מעוצבות באנגלית


עברית שפה יפה, אין ספק. ובכל זאת, אין ספק כי לאנגלית שמור מקום של כבוד בעולם השיווק והפרסום גם בישראל. מותגים רבים מקורם בלועזית והם אינם משדרים את אותו המסר, כאשר הם נכתבים על שלטים מעוצבים, בתעתיק עברי.
 
במקרים רבים, מיתוג החברה או העסק כרוך באופן בלתי ניתן להפרדה, כמו למשל בלוגו או בסימן המסחרי. חשוב מכך - פעמים רבות המיתוג כה חזק, עד כיהקהל הרחב אינו קורא שלטים לעסקים, אלא מזהה אותיות מעוצבות באנגלית, לפי הפונט, קווי המתאר והצבעים.

 

ישנם עסקים רבים המייצרים שלטים לעסקים ולחברות, אבל כדי להפיק שלטים איכותיים ויעילים, המותאמים היטב לעסקו לסביבתו, מומלץ להיעזר בשירותם של אנשי מקצוע מנוסים.

אותיות באנגלית מעוצבות באופן שונה מאותיות לשלטים בעברית. קווי המתאר שלהן מאופיינים בתנועה זורמת ועגולה. בניגוד לאותיות מעוצבות באנגלית, אותיות בעברית מעוצבות מטבען בקווים ישרים, עבורם מתבקשים עיצובים ריבועיים.
 
הקווים העגולים המעוצבים של אותיות מעוצבות באנגלית דורשות דרגה לא מבוטלת
של דייקנות ומיומנות בחריטה, כדי לשמור על גימור חלק ומרשים. הגימור יכול לעשות
את כל ההבדל בין שלט יעיל ומזמין, לבין שלט המשדר חוסר איכות ואף מרחיק לקוחות שהאיכות חשובה להם. הדבר נכון בין אם מדובר בשילוט חוץ ובין אם מדובר בשילוט פנים.
 
לאנשים יש נטייה להתייחס טוב יותר לשלטים אסתטיים. שלטים איכותיים ממגוון של חומרים, בהתאם לנדרש, כולל שלטי פי.וי.סי. שלטי פרספקס, זכוכית, מתכת, נירוסטה, עץ ועוד.

 

סוג החומר ייקבע במידת מסוימת את עיצוב השלט ועיצוב השלט ייקבע, כמובן, גם על ידי הלוגו. ליצירה של שלטי פנים וחוץ איכותיים עושים שימוש במכשור ובשיטות עבודה מתקדמים, המאפשרים יצירת אותיות מעוצבות באנגלית ובעברית, בגימור הטוב ביותר המתאים לסטנדרטים הגבוהים המקובלים בשוק.