מ.ק אומני חריטה | אותיות בעברית

אותיות מעוצבות בעברית

ייצור שלטים בעברית
אם בעבר אנשים היו מסתכלים בערגה על כל מה שהדיף ריח זר ונהו אחרי "אמריקה," הרי שכיום עסקים רבים רואים עצמם חלק גאה מן התרבות הישראלית, או שפשוט
אינם מוצאים לנכון לאמץ את שיטות המיתוג הנהוגות בחו"ל, ובכללן את האותיות הלועזיות.

משנות ה-90 של המאה שעברה לערך ועד היום, ניתן לצפות בקו עיצובי ישראלי,
המשלב את השיק העיצובי עם האופי הישראלי הים-תיכוני. עיצוב זה בא לידי ביטוי בשימוש בצבעים המתאימים לאזור, בסמלים הנקשרים לתרבות המקומית על רבדיה השונים, וכמובן, בשימוש באותיות מעוצבות בעברית.

ישנם עסקים רבים עבורם, המיתוג העברי הכרחי לעסק, שכן אופיו הוא מקומי, והשימוש בשיטות המיתוג ובעיצובים הנהוגים בלעז אינו מתאים, ואף עלול להאיר את העסק באור שלילי.

אף על פי שהציבור רגיל לחפש בעיניו אותיות מעוצבות באנגלית, הרי שמדובר במגמה ודרכן של מגמות להשתנות. בנוסף, כאשר מפקידים את מיתוג העסק ועיצוב שלטים או שילוט שלו בידי אנשי מקצוע מיומנים, שילוט המשלב אותיות מעוצבות בעברית יכול לעזור לעסק לבלות בייחודיותו ולתפוס את עיני הלקוחות דווקא משום השימוש אומנותי ותשומת הלב הניכרים בשלטים אלה.
 
אומנות השילוט
אנו מנוסים בביצוע עבודות שילוט מכל סוג ובכל סדר גודל ואף מתמחים בביצוע עבודות חריטה אומנותית, ליצירת שלטים יצירתיים וייחודיים במיוחד.


אם בעת ייצור שלטים באנגלית נודעת חשיבות גבוהה לעיצוב, מכיוון ששפת העיצוב מדברת עם הצופה בשלט לא פחות מן הכתוב בו - הרי שחשיבות זו גבוהה לאין ערוך, כאשר מדובר בשלטים בעברית, שכן הקהל מגיב הן לעיצוב והן לכתוב. אנו מייצרים שלטי חוץ ושלטי פנים מכל סוג, תוך שמירה על הקשר שבין עיצוב השלט לתוכנו ובין השלט כולו לסביבתו.

עם כל הכבוד לעיצוב, על מנת להוציא את העיצוב אל הפועל, נדרשת מידה גבוהה לא פחות של יצירתיות ומיומנות. על מנת להפיק את המיטב מן העיצוב, יש להתאים גם את החומרים מהם ייוצרו השלטים, הלכה למעשה, וכן את אופי ומקום ההתקנה.

חומרי הגלם ושיטת ההתקנה נקבעים בהתאם לדרישות הלקוח, לפי עיצוב השלט וסביבתו, וכן לפי משתנים נוספים הכוללים אף את תנאי מזג האוויר ושעות החשיפה של השלט לקרינת השמש. כך, למשל, מייצרת החברה שלטים כגון: שלטי זכוכית, שלטי מתכת, שלטי נירוסטה, שלטי עץ, פי.וי.סי. פרספקס ועוד.

מ.ק אומני חריטה | אותיות בעברית